از زمان ورود سایت های نیازمندی دیگر افراد به دنبال روزنامه های نیازمندی نمی روند، اینگونه سایت ها، هزینه روزنامه های را ندارند و در هر زمان و هر مکان می توان به آنها دسترسی داشت. در بین این سایت ها سایت دیوار بسیار موفق تر از بقیه سایت های نیاز مندی است. برای دسترسی به این سایت می توانید هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت دیوار اقدام نمایید. در این مطلب ما قصد داریم راه ها و دلایلی که سایت نیازمندی های دیوار را به این موفقیت رسانده است معرفی کنیم.

دلایل موفقیت سایت دیوار چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که طراحی سایت شبیه دیوار متفاوت تر از سایت های دیگر، نیازمندی است. اما اصلی ترین دلیل موفقیت سایتی مشابه دیوار تغییر رویکرد در سیستم های نیازمندی است. الگوی کاری قالب سایت دیوار منطبق با الگوی سایت های نیازمندی خارجی است بدین معنی که آگهی رایگان در سایت دیوار از اهمیت زیادی برخوردار است.

اگر بخواهیم به صورت اجمالی در مورد دلایل موفقیت سایت دیوار نکاتی را برای شما بیان کنیم باید به نکات زیر اشاره کرد:

  1. طراحی کاربر پسند این سایت از مهمترین عوامل موفقیت این سایت است به گونه ای که استفاده از آن را برای تمام اقشار جامعه راحت و ممکن ساخته است.
  2. یکی دیگر از عوامل محبوبیت این سایت استفاده از شماره تلفن همراه برای ثبت نام به جای ایمیل است که کاربران با صرف هزینه کم و با داشتن اندکی معلومات می توانند از این سایت و امکاناتش به راحتی بهره مند شوند.
  3. ثبت راحت آگهی در سایت و اپلیکیشن دیوار. بله راحتی کار با یک سایت و اپلیکیشن بسیار مهم است. طراحی سایت و اپلیکیشن باید به گونه ای باشد که هر فردی با هر میزانی از دانش بتواند از امکانات یک سایت استفاده نماید.
  4. دسته بندی منظم و قابل فهم برای همه
  5. امکان ثبت آگهی به صورت رایگان

 

اکنون با شرح هر یک از مورد فوق با ما همراه باشید. 

۱ - امکان استفاده از خدمات سایت به صورت رایگان

سایت دیوار از هر سایت نیازمندی دیگری معروف تر و جذاب تر است. دلایل بسیاری وجود دارد که این سایت را از سایر سایتهای نیازمندی، معروف تر کرده است. سایت دیوار به گونه ای پر طرفدار است که نه تنها در اینترنت و فضای مجازی از رقبای خود جلوتر است بلکه چاپ های سنتی را دچار مشکل کرده است. ولی بزرگترین دلیل موفقیت سایت دیوار تغییر شیوه کاری آن می باشد. اگر شما قصد انتشار آگهی را در سایت های نیازمندی دارید، متوجه خواهید شد که قرار دادن آگهی در سایت نیازمندی دیوار رایگان است؛ ولی در مورد بقیه سایت های نیازمندی اینگونه نیست.

اگر با تاریخچه سایت دیوار آشنایی داشته باشید؛ قطعا می دانید سایت نیازمندی دیوار از سایت های نیازمندی خارجی الگو می گیرد، به همین دلیل عملکرد این سایت با بقیه سایت های نیازمندی متفاوت است. تفاوت روش دیوار با بقیه سایت های نیازمندی در اهمیت آگهی های رایگان است. در طراحی سایت مشابه دیوار و یا تبلیغات نیازمندی های چاپی اگر افراد قصد انتشار آگهی خود را داشته باشند با توجه به هزینه ای که برای آگهی پرداخت می کنند به تبلیغاتشان اهمیت داده می شود، یعنی هر قدر هزینه بیشتری پرداخت کنند آگهی آن ها بزرگتر و بالاتر از بقیه آگهی ها قرار می گیرد.


ادامه مطلب